Kontakta oss


 

BESÖKSADRESS
Misterhult 362, Markaryd

POSTADRESS
Hamiltone AB
Misterhult 362
285 36 MARKARYD

TELEFONTIDER KUNDSERVICE
Måndag - Torsdag: 08:00-12:00

TELEFON
0433-52 44 00

MAIL
kundservice@hamiltone.se

Nedan kontaktformulär avser kundtjänst. För kontakt byggtjänster klicka här.

Namn

E-post*

Meddelande*

Jag samtycker till att mina uppgifter lagras i syfte att Hamiltone ska kunna ta kontakt med mig

Delar av vår personal

Elijah Hamilton

Projektutvecklare


Telefon: 0433-52 44 03

Emejl: elijah.hamilton@hamiltone.se

Niklas Eneroth

Arbetschef Byggservice


Telefon: 0433-52 44 02

Emejl: niklas.eneroth@hamiltone.se

Ellenor Jacobsen

Arbetschef Entreprenad


Telefon: 0433-52 44 08

Emejl: ellenor.jacobsen@hamiltone.se

David Bäckman

Projektledare


Telefon: 0433-52 44 01

Emejl: david.backman@hamiltone.se

Adrian Andersson

Platschef


Telefon: 070-026 06 70

Emejl: adrian.andersson@hamiltone.se

André Johansson

Platschef


Telefon: 0433-52 44 07

Emejl: andre.johansson@hamiltone.se

Christoffer Eneroth

Teknisk Förvaltare


Telefon: 0433-52 44 06

Emejl: christoffer.eneroth@hamiltone.se

Marie Wombell

Boendeansvarig


Telefon: 0433-52 44 00

Emejl: kundservice@hamiltone.se

Anton Alfredsson

Ekonomiansvarig


Telefon: 0433-52 44 09

Emejl: anton.alfredsson@hamiltone.se

Annika Sjödal

Ekonomiassistent


Telefon: 073-566 02 92

Emejl: annika.sjodal@hamiltone.se

Kasper Fernbrant

Entreprenadingenjör


Telefon: 0433-52 44 10

Emejl: kasper.fernbrant@hamiltone.se

Mikael Bengtsson

Bovärd/fastighetsskötare


Telefon: 0433-52 44 05